Arkusze sklejki do cięcia laserem z topoli 3mm, A4x30 sztuk

  • 30 arkuszy
  • Rozmiar arkusza – ok. 300 x 210 x 3 mm
  • Materiał: Sklejka z topoli niepoddana obróbce
  • Waga: 0,16 kg na arkusz
  • Gładka i wypolerowana powierzchnia
  • Gatunek sklejki: B
Darmowa dostawa od 300zł

Darmowa dostawa od 300zł

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

179,99 

Rozmiar
Ilość
30

40 w magazynie

SKU: X001O4L19D Kategorie: ,

IDEALNY ROZMIAR – Każdy arkusz ma rozmiar 3mm x 300mm x 210mm – rozmiar kartki A4. Długość i szerokość z dokładnością +/- 2 mm. Idealnie nadaje się do pirografii, cięcia laserem, frezarki CNC, modelowania, frezowania i piły taśmowej.

WYSOKA JAKOŚĆ – Lekki materiał o grubości 3 mm – naturalny zapach drewna, który wydobywa się z opakowania, gwarantuje, że używasz naturalnego, wysokiej jakości certyfikowanego drewna.

PRECYZYJNE CIĘCIE – Każda pojedynczo wycinana laserowo sklejka topolowa jest cięta w obecności człowieka, co gwarantuje, że płyty są pozbawione wad i zapewnia, że dostarczane są tylko najwyższej jakości arkusze sklejki.

GRAWEROWANIE – Nasza sklejka idealnie nadaje się do grawerowania laserowego, pozwalając na spersonalizowanie tworzonych dzieł. Doskonale sprawdza się do tworzenia prezentów lub dekoracji na Boże Narodzenie, Urodziny i Wielkanoc.

PROJEKTY Z ZAKRESU MAJSTERKOWANIA I RZEMIOSŁA – Sklejka jest powszechnie dostępnym materiałem, który świetnie nadaje się do podstawowych i zaawansowanych projektów budowlanych i rzemieślniczych. Stanowi doskonałą bazę dla wycinanek przy użyciu frezarki CNC.

Waga 2,4 kg
Wymiary 21 × 10 × 30 cm
Rozmiar

A4 (30×21 cm)

Grubość

3 mm

Materiał

Sklejka z topoli

Ilość

30

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.