Creative Deco Drewniana skrzynka pamiątkowa dla niemowląt, spersonalizowana, 30 x 20 x 14 cm (+/-1 cm)

Darmowa dostawa od 300zł

Darmowa dostawa od 300zł

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

110,00 

    w gramach

    w centrymetrach

Nasza uniwersalna skrzynka na pamiątki w rozmiarze zewnętrznym 30 x 20 x 14 cm i wewnętrznym 27,5 x 17,5 x 9,8 cm, stworzona z naturalnego drewna sosnowego i sklejki, to doskonałe miejsce do przechowywania pamiątek z dzieciństwa. Może w niej znaleźć się chusteczka, pierwsze buty, ulubione smoczki czy pierwsze zdjęcie. Skrzynka ta jest również idealna do przechowywania różnych przedmiotów codziennego użytku, zabawek, prezentów i kart.

Doskonała jakość materiałów – skrzynka wykonana jest z europejskiego drewna i sosnowej sklejki, które zapewniają atrakcyjną estetykę oraz wysoką trwałość modelu na wszelkie uszkodzenia. Można ją ponadto bez przeszkód poddać bejcowaniu, malowaniu, lakierowaniu, pirografii oraz różnym projektom DIY i rzemiosłom dekoracyjnym.

Komfort użytkowania – skrzynka jest lekka, a grubość jej ścianek (1 cm i 3 cm) zapewnia trwałość oraz pełne bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo, naturalny zapach drewna, który unosi się z opakowania, potęguje przyjemność korzystania z tego produktu. W produkcji używamy wyłącznie naturalnego, certyfikowanego drewna!

Precyzyjne wykonanie – skrzynka została starannie wykończona (z zaokrąglonymi krawędziami), co sprawia, że jest ona bezpieczna dla użytkowników w każdym wieku. Doskonale sprawdzi się jako skrzynka na skarby, pudełko prezentowe, pudełko dekoracyjne, skrzynka na listy, skrzynka na sztućce czy nawet drewniana walizka.

Wyprodukowana w UE – nasze ozdobne skrzynki do przechowywania wytwarzane są w Unii Europejskiej z naturalnych i nietoksycznych materiałów. Dzięki temu nasze produkty charakteryzują się najwyższą rynkową jakością i spełniają wszelkie europejskie normy oraz sugestie w zakresie bezpieczeństwa i wygody użytkowania. Skrzynka jest wszechstronna i doskonale sprawdzi się w ogrodzie, kuchni, salonie oraz w wielu innych miejscach. To idealne rozwiązanie do przechowywania zdjęć, prezentów, zabawek czy też narzędzi.

Ciesz się nie tylko doskonałą jakością, ale także pięknym designem i funkcjonalnością tej drewnianej skrzynki na pamiątki. Zapewnij swoim wspomnieniom odpowiednie miejsce, korzystając z produktu, który powstał z myślą o najwyższych standardach i trosce o bezpieczeństwo Twoje oraz planety!

Materiał wykonania

Drewno

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.