Drewniane pudełko z rączkami, personalizowane na Dzień Matki, 40x30x14 cm

  • Kolor: naturalny
  • Wymiary zewnętrzne – wraz z pokrywą: ok. 40 x 30 x 14 cm
  • Rozmiar wewnętrzny – bez pokrywy: 37,5 x 27,5 x 9,8 cm
  • Wysokość wewnętrzna pokrywy: ok. 2,4 cm
  • Grubość ścianki ok. 0,8 – 1 cm
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Waga: 1,5 kg
Darmowa dostawa od 300zł

Darmowa dostawa od 300zł

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

88,99 

999 w magazynie

IDEALNY ROZMIAR – Dzięki rozmiarom zewnętrznym 40 x 30 x 14 cm i wewnętrznym 37,5 x 27,5 x 9,8 cm jest to idealne pudełko do przechowywania wszystkich Twoich dokumentów, wartościowych przedmiotów, zabawek i narzędzi.

Europejskie drewno sosnowe i sklejka – lekka skrzynka do przechowywania o grubości ścianek 1 cm + 3 mm dno ze sklejki. Zapach drewna zawarty w opakowaniu działa jak orzeźwiająca myśl, że używasz naturalnego, certyfikowanego drewna.

Wysoka jakość – drewniana skrzynka z drewna sosnowego pochodzi z lasów Karpat, o których wiadomo, że na świecie można uzyskać najwyższy poziom drewna, dlatego nasze pojemniki są tak popularne wśród klientów. Można go używać w ogrodzie, kuchni, salonie i wielu innych. Może być również stosowany jako pudełka na zdjęcia, pudełka do przechowywania zdjęć, skrzynka na zabawki, pudełko dekoracyjne, pudełko na prezenty, pudełko na prezent, pudełko do majsterkowania, karton.

Precyzyjne cięcie – dzięki zaokrąglonym krawędziom konstrukcja pudełka do przechowywania z pokrywką nadaje się dla wszystkich grup wiekowych. Idealnie nadaje się do bejcowania, malowania, lakierowania, pirografii, DIY, rzemiosła i innych projektów dekoracyjnych! Również jako skrzynia na skarby, skrzynka na skarby, pudełko na prezent, pudełko na prezent, skrzynka drewniana, skrzynka na listy, skrzynka na sztućce, drewniana walizka, skrzynka urodzinowa.

Wyprodukowano w UE – nasze ozdobne pudełka do przechowywania są produkowane z naturalnych i nietoksycznych materiałów. Dlatego jesteśmy przekonani, że nasze produkty, które są produkowane w UE mają najwyższą jakość na rynku.

Materiał wykonania

Drewno

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.