Dziadek do orzechów drewniany grzybek

  • Rozmiar 10 x 6 cm
  • Wykonany z naturalnego drewna bukowego
  • W kształcie grzybka
  • Ręczny mechanizm zgniatania
  • Działa z orzechami włoskimi, laskowymi, kasztanami, migdałami i pistacjami.
Darmowa dostawa od 300zł

Darmowa dostawa od 300zł

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów do 12:00, a otrzymasz jutro!

20,99 

236 w magazynie

RĘCZNA I STABILNA KONSTRUKCJA – Mechanizm nie może być prostszy: włóż orzech do otworu i przekręć. Dzięki drewnianemu, ręcznemu mechanizmowi zgniatania, dziadek do orzechów działa z orzechami włoskimi, laskowymi, brazylijskimi, migdałami, pistacjami.

NIETYPOWY KSZTAŁT – Dzięki nietypowemu kształtowi grzyba, dziadek do orzechów zapobiega rozprzestrzenianiu się łupin po całym pomieszczeniu. Po otwarciu nakrętki, pozostałości skorupek w naturalny sposób pozostaną w otworze na śrubę.

NATURALNE DREWNO BUKOWE – Dzięki zastosowaniu naturalnie pozyskiwanego drewna bukowego dziadek do orzechów nie tylko zachowa swój pierwotny kształt i kolor, ale będzie Ci służył przez wiele lat po zakupie.

PRODUKOWANY W UE – Martwisz się, że Twoje przybory kuchenne pochodzą nie pochodzą z wiarygodnego źródła? Wybierz Creative Home – wszystkie komponenty naszych produktów są pozyskiwane w UE, co gwarantuje, że spełniają one wszystkie normy prawne zarówno na poziomie lokalnym, jak i krajowym.

ODKRYJ PRODUKTY CREATIVE HOME – Poznaj gamę przyborów kuchennych Creative Home i zakochaj się w ponadczasowym wzornictwie oraz naturalnej i surowej formie, a także w ich trwałości i niezawodności.

Waga 0,1 kg
Wymiary 7 × 7 × 10 cm
Produkt

Dziadki do orzechów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.