Pasta strukturalna drobnoziarnista 2 kg

  • Gotowa do użycia
  • Idealna do tworzenia prac artystycznych i struktur 3D.
  • Łatwa aplikacja za pomocą narzędzi takich jak szpachelka
  • Waga 2kg
Darmowa dostawa od 300zł

Darmowa dostawa od 300zł

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

49,99 

1311 w magazynie

ZASTOSOWANIE – Pasta strukturalna jest idealna do projektów artystycznych, dzięki niej stworzysz struktury, które urozmaicą projekty. Jest przydatnym produktem dla zwolenników abstrakcyjnych, ale również bardziej klasycznych projektów. W celu urozmaicenia na zastygniętą pracę możesz nałożyć farbę akrylową.

WYSOKA JAKOŚĆ – Pasta strukturalna Creative Deco to produkt wykonany z wysokiej jakości komponentów, dzięki którym pasta jest łatwa i przyjemna w użyciu.

UNIWERSALNA – Pasta strukturalna charakteryzuję się szerokim zastosowaniem, produkt może być wykorzystywany do tworzenia struktur artystycznych na różnych powierzchniach takich jak: płótno, MDF, sklejka, metal, drewno, beton.

ŁATWA W UŻYCIU – Pasta jest gotowa do użycia, należy ją zamieszać i nałożyć za pomocą odpowiedniego narzędzia, np: szpachelki, szpatułki. Produkt dobrze się rozprowadza. Przy dużych powierzchniach pasta może zastygać, dlatego jeśli nie chcesz, aby traciła swoją plastyczność możesz zrazić ją lekko wodą.

WYPRODUKOWANY W POLSCE – Martwisz się, że twoje produkty malarskie nie pochodzą z wiarygodnego źródła? Wybierz markę Creative Deco – wszystkie składniki naszych produktów pochodzą z UE, co gwarantuje, że spełniają wszystkie normy prawne zarówno lokalne jak i krajowe.

Waga 2 kg
Wymiary 10,4 × 10,4 × 17,1 cm
Produkt

Pasta strukturalna

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.