Arkusze płyt ze sklejki do cięcia laserem 6mm A4 x10 sztuk

  • 10 arkuszy
  • Rozmiar arkusza – ok. 300 x 210 x 6 mm
  • Materiał: Sklejka niepoddana obróbce
  • Waga: 0,24 kg na arkusz
  • Gatunek sklejki: B
Darmowa dostawa od 300zł

Darmowa dostawa od 300zł

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

71,99 

Ilość
Grubość
6 mm

69 w magazynie

SKU: X0018YYP97 Kategorie: ,

Szukasz płaszczyzny do wyrażania kreatywności? A może potrzebujesz materiałów do celów budowlanych? Poznaj nasze zestawy arkuszy ze sklejki!

Arkusze płyt ze sklejki do cięcia laserem 6mm A4 x10 sztuk

Każdy arkusz w zestawie posiada rozmiar 6mm x 210mm x 300mm, stanowiąc idealną przestrzeń do rozmaitych metod obróbki, m. in. pirografii, cięcia laserem, frezarki CNC, modelowania, frezowania i piły taśmowej. Dowiedz się więcej na temat naszego produktu!

Precyzja – każda nasza sklejka obrabiana jest w obecności człowieka, co eliminuje ryzyko dostarczenia produktów z wadami produkcyjnymi.
Polskie pochodzenie – nasze sklejki produkowane są w Polsce z certyfikowanego drewna i europejskich surowców, zapewniających najwyższą jakość naszych produktów.
Pomysł na upominek – nasze arkusze ze sklejki stanowią idealną podstawę do personalizacji i obróbki, co oznacza, że możesz wykorzystać je jako materiał kreatywnych prezentów dla swoich bliskich. Boże Narodzenie? Wielkanoc? Urodziny? Wszystko zależy od Ciebie!
Zapach drewna – lekki materiał o przekroju 6 mm wydaje z siebie naturalny, piękny zapach drewna, który poczujesz zaraz po otwarciu opakowania. Dzięki niemu możesz mieć pewność, że korzystasz z wysokiej jakości, naturalnego produktu.

Wybieraj jakość i sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie w Creative Deco!

Waga 2,6 kg
Wymiary 21 × 6 × 30 cm
Rozmiar

A4 (30×21 cm)

Grubość

6 mm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.