Dziadek do orzechów w kształcie muchomora

Darmowa dostawa od 300zł

Darmowa dostawa od 300zł

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

25,99 

14 w magazynie

WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA – Mechanizm nie mógłby być prostszy: włóż orzech do otworu i załóż czapkę. Dzięki drewnianemu, ręcznemu mechanizmowi miażdżenia dziadek do orzechów działa z orzechami włoskimi, laskowymi, brazylijskimi, migdałami, pekan i pistacjami.

CIEKAWY KSZTAŁT – Dzięki nietypowemu kształtowi grzybka, dziadek do orzechów zapobiega rozsypywaniu się łupin. Pozostałości po otwarciu orzecha naturalnie pozostają w otworze na śrubę. Dziadek do orzechów ma czerwoną nakładkę z kropkami.

NATURALNE DREWNO BUKOWE – Dzięki zastosowaniu naturalnie pozyskiwanego drewna bukowego dziadek do orzechów nie tylko zachowuje swój pierwotny kształt i kolor, ale także będzie służył przez wiele lat po zakupie.

WYPRODUKOWANO W UE – Martwisz się, że Twoje przybory kuchenne pochodzą z Chin i nie masz pewności, czy pochodzą z wiarygodnego źródła? Wybierz Creative Home – wszystkie komponenty naszych produktów pochodzą z UE, co gwarantuje, że spełniają one wszystkie normy prawne zarówno lokalne, jak i krajowe.

Waga 0,14 kg
Wymiary 7 × 7 × 10 cm
Produkt

Dziadki do orzechów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.